Kasko poliçesi satın alırken ilk akla gelen riskler, çarpma, çarpışma, yanma ve hırsızlık… Bu risklerin yanı sıra öngörülemeyen riskler de bulunmakta. Dolu, sel gibi doğal afetler, halk hareketleri, üçüncü kişilere karşı mali sorumluluğunuzun olduğu durumlar ve daha pek çok riskten aracınız ve siz etkilenebilirsiniz. Allianz en uygun kasko teklifi ile tüm bu risklere karşı sizi ve aracınızı güvence altına alırken, çeşitli ayrıcalıklar ve hasar konusunda uzmanlaşmış ekibiyle hasarınızı en kısa sürede karşılar.

Üstelik Allianz Kasko Sigortası ile, oluşturduğumuz dört farklı paketten birini bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre seçerek zengin asistans hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Mini Paket
Aracınızı hırsızlık ve hırsızlığa teşebbüs, yanma, terör, sel ve su baskını, dolu, yıldırım gibi temel risklere karşı güvence altına alabilir, Mini Onarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Aracınızı temel risklere ek olarak, çarpma / çarpışma, anahtar kaybı, yetkisiz kişilerce çekilme gibi risklere karşı da güvence altına alabilir, paket kapsamında yer alan ek teminatlardan istediğinizi seçerek teminat kapsamını genişletebilirsiniz.
Aracınızı anahtar kaybından doğal afetlere, çarpışmadan sigara yanığına kadar pek çok farklı riske karşı güvence altına alabilir, zengin asistans hizmetleri kapsamında ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Belirli markalara özel hazırlanan paket kapsamında yer alan teminatlarla aracınızı güvence altına alabilir, yetkili servislerde sağlanan kapsamlı güvenceye ilave olarak zengin asistans hizmetleri, hızlı hasar sürecinden faydalanabilirsiniz.
Elektrikli aracınızı siber saldırılardan, duvar tipi şarj ünitesine gelecek zararlara kadar birçok riske karşı güvence altına almanın yanında aracınızın şarj kablosu ve adaptörüne gelebilecek zararlar ve çalınma gibi risklere karşı teminat sunar. Bunlarla birlikte aracınızın şarjının bitmesi sonucu yolda kalmanız durumunda aracınızın en yakın şarj istasyonuna çekilmesi gibi asistans hizmetlerinden de adet sınırı bulunmaksızın ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
Scroll to Top