MENU

Asuman Gözübenli Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri (Dinamik Sağlık )
 

Dinamik Sağlık Sigortası

Allianz'la güç yanınızda! Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 20 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. 

Allianz Dinamik Sağlık Sigortası, sizin ve sevdiklerinizin beklenmedik sağlık giderlerini bütçenize uygun ve ekonomik fiyatlar ile güvence altına alıyor.

Poliçeye giriş yaşı 6 ile 44 arasında olan ve geniş sigortalılık süresine sahip bu ürüne 45 yaşından önce sahip olarak, siz de sağlığınızı ömür boyu teminat altına alabilirsiniz.

Allianz ile yatarak tedavi limitsiz!
Allianz ile yatarak tedavi limitsiz!   
Dinamik Sağlık Sigortası, anlaşmalı kurumlarında, hastanede yatarak tedavi gerektiren sağlık giderlerini, limitsiz ve %100 ödemeli olarak karşılar. Üstelik Kemoterapi - Radyoterapi - Dializ ve Küçük Cerrahi giderleriniz de dahil...
Dinamik Sağlık Sigortası'nda doğum teminatı da var!
Dinamik Sağlık Sigortası'nda doğum teminatı da var! Allianz, Dinamik Sağlık Sigortası'na başvurduktan 18 ay sonra başlayan hamileliklerde, Doğum giderlerinizi limitsiz ve %100 ödemeli olarak karşılar.
Allianz'dan ekstra avantajlar!
• 6 - 17 yaş arası çocuklara tek başına sigortalanma avantajı; 6-17 yaş arası çocuklar da ebeveynler olmaksızın tek başlarına sigortalanabilir. Buna ek olarak kardeşler 25 (dahil) yaşına kadar bir arada sigortalanabilir ve aile indiriminden faydalanabilir. 

• Aile Poliçesi İndirimi; Aile poliçesi yaptırmak isteyen sigortalılarımız % 10'a varan indirimlerden yararlanabilir.

• Özel İndirimler;
         - İstanbul dışında ikamet eden sigortalılarımızın poliçelerinde % 10 ek indirim avantajı bulunmaktadır.

         - Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları'nda, poliçenizin teminatı dışında kalan durumlarda bile indirimlerden faydalanabilirsiniz. 

• Yeni Doğan Teminatı; Allianz, Dinamik Sağlık Sigortası ile dünyaya gelen bebeklerin doğum sonrası sağlığını kontrol etmek amacıyla yapılan muayene ve rutin tetkik giderlerini karşılayan "Yeni Doğan Teminatı" da poliçe kapsamındadır.

• Vergi Mükelleflerine Özel İndirimler; Ücretli veya beyana bağlı vergi mükellefiyseniz Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirerek daha ilk günden kazançlısınız. 

• Acil Yardım Hizmeti 7/24 Yanınızda; Allianz, hayati tehlike arz eden acil durumlarda "444 45 46 Allianz Çözüm Hattı" ile hizmetinizde. Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda Hava Ambulansı hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda. 
 
Poliçe yenilemek artık çok kolay!
Allianz, ilk poliçe dönemi sonu değerlendirmesine bağlı olarak 3 yıl daha "Otomatik Yenileme Güvencesi" sunar. Ayrıca, 4. yılın sonundaki değerlendirmeye bağlı olarak "Ömür Boyu Yenileme Güvencesi" ile kesintisiz hizmet alma hakkına sahip olursunuz. Üstelik bu hizmetten hasar prim oranına bağlı olmaksızın yararlanabilirsiniz.
Allianz bebeklerine, ömür boyu yenileme güvencesi var!
Allianz poliçesiyle hayata merhaba diyen bebeklerimize, anne ve babalarından önce ömür boyu yenileme güvencesi olanağı sunarak "Ailemize hoş geldin" diyoruz.
Diğer Sağlık ve Sağlık Dışı Giderlerinizde de Allianz İndirim Avantajları...

Teminatlarınızın olmadığı durumlarda dahi birçok Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumu'nda özel Allianz fiyatları üzerinden hizmet alabilirsiniz. 

Spor merkezlerinden güzellik merkezlerine, optik mağazalarından diş kliniklerine kadar birçok kurumun yer aldığı indirimli kurumlarımız, özel yaşamınızı renklendirerek Allianz sigortalısı olmanın farkını size ve ailenize yaşatır.

Yarınlarınız için, sevdikleriniz ve sizin için...

Genel ve Özel Şartlar
Genel Şartlar için tıklayınız. 

Özel Şartlar için tıklayınız. 
Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamına ilişkin detaylı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartlara bakınız.
İletişim
 Asuman Gözübenli
Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri

Numune Evler Mah. Çaylı Cad.
Soyer Sok. No:2 Kat:3 D:4
Dörtyol - Hatay

Tel/Fax
0326 712 38 98

İletişim Formu

Neden Sigorta?
 Toplum içinde yaşayan insanların malları ve yaşamları sayılamayacak kadar çeşitli risklerle karşı karşıyadır.

Sizde bu risklere karşı sigortalarınızı yaptırabilir, zorluklarla elde ettiğiniz mallarınızı ve/veya geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz...


.....::::: Online Ziyaretçi :1 | Bugün :11 | Bugün Çoğul :39 | Toplam Tekil :31077 | Toplam Çoğul:73875 | İp No :3.236.51.151 :::::.....