MENU

Asuman Gözübenli Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri (Vitalis )
 

Vitalis Sağlık Sigortası

Allianz'la güç yanınızda! 

Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 20 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. İşte, yurtdışında yatarak tedavileriniz için tüm dünyada geçerli olan bir hizmet sunuyor: Vitalis Sağlık Sigortası
Allianz ile Dünya Çapında Güvence!
Ayakta ve yatarak tedavi giderleriniz için Allianz, geniş Anlaşmalı Sağlık Kurum Ağı ile yurtiçinde ve yurtdışında hizmetinizde... 

Allianz, yurtiçinde Anlaşmalı Sağlık Kurumları'mızdaki sağlık harcamalarınızı takip edip, limitler dahilinde sizin adınıza öderken, yurtdışında da yüksek teminat limitleriyle yanınızda... 

Üstelik Muayene, Röntgen, Laboratuvar, İlaç, Fizik Tedavi, İleri Tanı Yöntemleri gibi alt teminatlar ve Çocukluk Çağı Aşı harcamalarıyla... Üniversite hastanelerinde veya acil durumlarda diğer sağlık kurumlarında oluşabilecek sağlık giderlerinizin tamamı da Allianz güvencesinde. 

Hamilelik ve Doğum Teminatını, anlaşmalı olduğumuz, ülkemizin seçkin sağlık kurumlarında limitsiz olarak kullanabilirsiniz.
Yurtiçinde Acil Yardım Hizmeti
Allianz, hayati tehlike gösteren acil durumlarda "444 45 46 Allianz Çözüm Hattı" ile hizmetinizde. Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda, hava ambulansı Asistans hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda...
Sağlık Tarama (Check-up) Hizmeti
Anlaşmalı Check-up Merkezleri'mizde, çeşitli panel seçenekleriyle yılda bir defa yaptırabileceğiniz Sağlık Tarama Hizmeti ile daha güvendesiniz.
Kontrol Mamografi ve PSA (Prostat Spesific Antijen) Tarama Hizmeti
40 yaş ve üzeri bayanlar için Mamografi; baylar için PSA Tarama hizmetleri sayesinde Allianz sigortalılar erken tanıyla kötü sürprizlere meydan okuyor.
Allianz Bebeklerine, Ömür Boyu Yenileme Güvencesi Hediyemiz...
Allianz poliçesiyle hayata merhaba diyen bebeklerimize, anne ve babalarından önce Ömür Boyu Yenileme güvencesi olanağı sunarak "Ailemize hoş geldin" diyoruz.
Vergi Avantajıyla Daha da Ekonomik...
Ücretli veya beyana bağlı vergi mükellefiyseniz, Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirerek daha ilk günden kazançlısınız.
Yenilemede Kesintisiz Hizmet...
Allianz, ilk poliçe dönemi sonu değerlendirmesine bağlı olarak 3 yıl daha "Otomatik Yenileme Güvencesi", 4. yılın sonundaki değerlendirmeyle de "Ömür Boyu Yenileme Güvencesi" olarak kesintisiz hizmet sunmayı taahhüt ediyor. 

Üstelik yaş sınırı ve hasar prim oranına bağlı olmaksızın...
İndirimlerle Daha Ekonomik Prim Avantajları
Tüm planların yenilemelerinde, %45'e varan hasarsızlık indirimlerine ek olarak aile poliçelerine uygulanan %10'a varan indirimler uygulanıyor.

Sağlıklı günler dileriz
Diğer Sağlık ve Sağlık Dışı Giderlerinizde de Allianz İndirim Avantajları...
Teminatlarınızın olmadığı durumlarda dahi birçok Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumu'nda özel Allianz fiyatları üzerinden hizmet alabilirsiniz. 

Spor merkezlerinden güzellik merkezlerine, optik mağazalarından diş kliniklerine kadar birçok kurumun yer aldığı indirimli kurumlarımız, özel yaşamınızı renklendirerek Allianz sigortalısı olmanın farkını size ve ailenize yaşatır.
Genel ve Özel Şartlar
Genel Şartlar için tıklayınız.

Özel Şartlar için tıklayınız.
Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamına ilişkin detaylı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartlara bakınız.
Ek Avantajlar
Yurtdışında yatarak tedavileriniz için, tüm dünyada geçerli bir hizmet daha!

Danışma
Yurtdışına yatarak tedavi için gitmek istediğinizde veya yurtdışında iken,teminat kapsamındaki yatarak tedavinizi en iyi koşullarla hangi ülkede/hastanede görebileceğinizi ücretsiz olarak öğrenip rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. 

Doğrudan ödeme
Teminat limitiniz dahilinde yatarak tedavi masraflarınızın  Allianz tarafından doğrudan ilgili hastaneye ödenmesini sağlayabilirsiniz. 

Allianz 3D yetkilileri; dünyanın hemen hemen tüm ülkelerindeki yüzlerce seçkin sağlık kuruluşunda, sizleri ülkenizdeki kadar güvende hissettirmek için, 24 saat size sadece bir telefon uzaklığında olacaklardır. 

Yurtdışı hastane ve doktor faturaları, her ülkede uygulanan fiyat standartlarını bilen Allianz 3D yetkili doktorlarınca kontrol edilerek, teminat limitinizin gereksiz yere kullanılmasını da önlenebilecektir. 

( * ) Bu servis, yatarak tedavi teminatı yutdışında da geçerli olan "Özel Sağlık", "Limitsiz Sağlık" ve "Vitalis Sağlık" poliçeleri için geçerlidir.
İletişim
 Asuman Gözübenli
Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri

Numune Evler Mah. Çaylı Cad.
Soyer Sok. No:2 Kat:3 D:4
Dörtyol - Hatay

Tel/Fax
0326 712 38 98

İletişim Formu

Neden Sigorta?
 Toplum içinde yaşayan insanların malları ve yaşamları sayılamayacak kadar çeşitli risklerle karşı karşıyadır.

Sizde bu risklere karşı sigortalarınızı yaptırabilir, zorluklarla elde ettiğiniz mallarınızı ve/veya geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz...


.....::::: Online Ziyaretçi :1 | Bugün :11 | Bugün Çoğul :40 | Toplam Tekil :31077 | Toplam Çoğul:73876 | İp No :3.236.51.151 :::::.....