MENU

Asuman Gözübenli Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri (Vitamin )
 

Vitamin Sağlık Sigortası

Allianz'la güç yanınızda! 
Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi,Türkiye'deki 20 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda...İşte size hem geniş kapsamlı hem de ekonomik bir sağlık sigortası: Vitamin Sağlık Sigortası.
Allianz ile Avantajlı Güvence!
Ayakta ve Yatarak Tedavi giderleriniz için Allianz, geniş Anlaşmalı Sağlık Kurum ağıyla hizmetinizde...Allianz, Anlaşmalı Sağlık Kurumları'mızdaki sağlık harcamalarınızı takip eder, limitler dahilinde sizin adınıza öder. 

Üstelik Muayene, Röntgen, Laboratuvar, İlaç, Fizik Tedavi, İleri Tanı Yöntemleri gibi alt teminatlar ve Çocukluk Çağı Aşı Harcamaları da dahil. Üniversite hastanelerinde oluşabilecek sağlık giderlerimizin tamamı da Allianz güvencesindedir.
Acil Yardım Hizmeti
Allianz, hayati tehlike gösteren acil durumlarda "444 45 46 Allianz Çözüm Hattı" ile hizmetinizde. Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda, hava ambulansı Asistans Hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda...
Kontrol Mamografi ve PSA (Prostat Spesific Antijen) Tarama Hizmeti
40 yaş ve üzeri bayanlar için Mamografi; baylar için PSA Tarama hizmetleri sayesinde Allianz sigortalıları erken tanıyla kötü sürprizlere meydan okuyor.
Vergi Avantajıyla Daha da Ekonomik...
Ücretli veya beyana bağlı vergi mükellefiyseniz, Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirerek daha ilk günden kazançlısınız.
Yenilemede Kesintisiz Hizmet...
Allianz, ilk poliçe dönemi sonu değerlendirmesine bağlı olarak 3 yıl daha "Otomatik Yenileme Güvencesi", 4.yılın Sonundaki değerlendirmeyle de "Ömür Boyu Yenileme Güvencesi" ile kesintisiz hizmet sunmayı taahhüt ediyor. 

Üstelik yaş sınırı ve hasar prim oranına bağlı olmaksızın...
İndirimlerle Daha Ekonomik Prim Avantajları...
Tüm planların yenilemelerinde, %45'e varan hasarsızlık indirimlerine ek olarak aile poliçelerine uygulanan %10'a varan indirimler uygulanıyor. 

Sağlıklı günler dileriz
Diğer Sağlık ve Sağlık Dışı Giderlerinizde de Allianz İndirim Avantajları...

Teminatlarınızın olmadığı durumlarda dahi birçok Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumu'nda özel Allianz fiyatları üzerinden hizmet alabilirsiniz. 

Spor merkezlerinden güzellik merkezlerine, optik mağazalarından diş kliniklerine kadar birçok kurumun yer aldığı indirimli kurumlarımız, özel yaşamınızı renklendirerek Allianz sigortalısı olmanın farkını size ve ailenize yaşatır.

Yarınlarınız için, sevdikleriniz ve sizin için..
Genel ve Özel Şartlar
Genel Şartlar için tıklayınız.

Özel Şartlar için tıklayınız.
Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamına ilişkin detaylı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartlara bakınız.
İletişim
 Asuman Gözübenli
Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri

Numune Evler Mah. Çaylı Cad.
Soyer Sok. No:2 Kat:3 D:4
Dörtyol - Hatay

Tel/Fax
0326 712 38 98

İletişim Formu

Neden Sigorta?
 Toplum içinde yaşayan insanların malları ve yaşamları sayılamayacak kadar çeşitli risklerle karşı karşıyadır.

Sizde bu risklere karşı sigortalarınızı yaptırabilir, zorluklarla elde ettiğiniz mallarınızı ve/veya geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz...


.....::::: Online Ziyaretçi :1 | Bugün :11 | Bugün Çoğul :34 | Toplam Tekil :31077 | Toplam Çoğul:73870 | İp No :3.236.51.151 :::::.....